ZakázkyProfesionálně.cz

Školení a monitoring

Nabízíme konzultace, školení na míru nebo náš monitoring zakázek, který vám přinese nové klienty.  

Odborné konzultace  

Pokud se rozhodnete projít celým procesem sami, ale v určitých momentech potřebujete ujištění, že postupujete správně, obraťte se na nás. Může se například jednat i pouze o výklad zadávací dokumentace, kdy si nejste jisti, jak je požadavek zadavatele myšlen, ale ostýcháte se zeptat.  My vám s výkladem pomůžeme, případně se můžeme doptat za vás.  

Monitoring zakázek     

Problematice veřejných zakázek se věnujeme neustále. Ve všech podkladech se umíme velmi rychle orientovat. Nabízíme vám proto možnost hlídání zakázek. Ty sledujeme na základě vhodně zvolených parametrů. Ve výsledku vám to může přinést řadu nových možností. Tímto způsobem je možné získat v průměru 5 relevantních poptávek týdně. S vhodným nastavením vám samozřejmě pomůžeme. První monitoring je zdarma – jste tak schopni si udělat lepší představu o tom, jaké výstupy dodáváme.  

Školení na míru   

Uvědomujeme si, že na trhu existuje spousta společností, které nabízí různá školení, včetně těch na zakázky, ale také víme, že je tímto k dispozici neskutečný rozsah všech možných informací. Proto naše školení není primárně o tom, čím se zabýváme, ale o tom, čím se chcete zabývat vy. Na základě individuálních požadavků a přání jsme zajistili již řadu školení.  

 

Jak postupujeme v rámci těchto služeb?

1.

Monitoring zakázek 

První výstup zpracováváme zdarma. Poté je služba obvykle objednávána na rok.  Díky naší službě ušetříte spoustu času při vyhledávání vhodných poptávek. Po individuální domluvě nastavíme správné sledování dat a v dohodnutý termín vám budeme zasílat pravidelný přehled zakázek. Zpravidla doporučujeme týdenní interval. Je možné ovšem individuální nastavení. 

2.

Školení na míru  

Co bude předmětem školení je opravdu velmi individuální. Prvotně si zjišťujeme to, co potřebujete, co od nás očekáváte. Obsah a náplň se velmi různí. Možné zaměření je na školení na zákonné povinnosti nebo metodiky dle různých operačních programů, vhodné příklady nastavení kvalifikačních kritérii, hodnotících kritérií apod. Rovněž se zaměření školení liší dle toho, zda se poptává stavba, dodávka nebo služby.

 

Osobní reference

 • Na naší dlouholeté spolupráci nejen velmi oceňuji osobní přístup při řešení konkrétních specifik nákupu výrobních technologií, ale zároveň efektivní způsob komunikace. Tím, že jsou schopni perfektně připravit zadávací podmínky i „na dálku“, ušetří nám spoustu času.

  Miroslav DušekJednatel
 • Velmi si ceníme precizního a detailního zpracování dokumentace k výběrovému řízení. Rovněž se nám vyplatila aktivní účast zástupců společnosti při kontrolách a nestandardním průběhu otevírání obálek, kdy se komise účastnil i zástupce poskytovatele dotace. Vše ale proběhlo hladce a bez problémů. 

  Ing. Aleš VáňaManager finančního controllingu
 • Přestože se v průběhu výběrového řízení vyskytly body, kdy nebyly zcela jednoznačné závěry, konzultanti nám i přesto byli vždy schopni poskytnout perfektní odpověď, čehož si skutečně vážíme. 

  Jiří FejtaJednatel
 • Společnosti ECONET jsme věrni již několikátým rokem, protože nám vzájemná spolupráce přináší mnohem rychlejší rozvoj, než jsme původně očekávali. Přístup a zkušenosti konzultantů jsou na výborné úrovni, což je pro nás nesmírně důležité. 

  Ing. Ladislav KlovrzaČlen představenstva
 • Zdůraznil bych flexibilitu a profesionální přístup všech konzultantů. Tato kombinace nám pomáhá v dalším rozvoji společnosti. Se vzájemnou spoluprací jsem velice spokojen, neboť péče o zákazníka je na prvním místě.

  Ing. Miroslav KnotekJednatel

Máte pro nás zajímavý projekt?

Kontaktujte nás

Rychlé kontakty

© 2016 Econet